top of page
  • Фото автораАдміністратор

Автоматизація обліку в торгівлі

Оновлено: 11 черв.

Одна з задач яка стоїть перед підприємцями, які займаються торгівлею – це ведення бухгалтерського обліку. В тому числі обліку надходження (придбання) товарів, розрахунки з постачальниками, складський облік. Постає питання – яку вибрати для цього програму? А ще потрібно визначитися і з Програмним РРО для видачі фіскальних чеків роздрібним покупцям.


Одним із оптимальних рішень є поєднання бухгалтерської програми BAS Бухгалтерія та ПРРО Cashalot.

Як це працює?

Програмний РРО Cashalot фіксує всі чеки та дані про продажі за день (Z-звіти) в реєстрі документів. Ця інформація автоматично синхронізується з бек-офісом програми, що дозволяє централізовано аналізувати продажі та повернення товарів по всім касам в особистому кабінеті користувача ПРРО Cashalot.


Далі Модуль обробки автоматично завантажує Z-звіти з бек-офісу ПРРО Cashalot в BAS Бухгалтерія, в документи «Звіт про роздрібні продажі». Це дозволяє перенести дані про продажі по всіх касах за потрібний період.


Також є можливість експорту номенклатури з BAS Бухгалтерія до ПРРО Cashalot для її синхронізації.


Щодо програми BAS Бухгалтерія, то це визнаний стандарт серед рішень для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку.Потрібна консультація або бажаєте замовити послуги?

Телефонуйте: (067) 595 - 72 - 1748 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page