top of page

ПОТРІБНО ОРГАНІЗУВАТИ РОБОТУ БУХГАЛТЕРІЇ ?

buhglteriya.png

ПРОПОНУЄМО ГОТОВІ РІШЕННЯ

buhglteriya 2.png

  Програма BAS може бути використана різними бізнесами, включаючи малі та середні підприємства, бухгалтерські фірми, а також інші організації. 

ПЕРЕВАГИ ОБСЛУГОВУВАННЯ У НАС

Сертифіковані

спеціалісти

Багаторічний досвід

Власний учбовий центр

Технічна підтримка

Якорь 1
buhglteriya 3.png

 Звичайним завданням в бухгалтерському обліку є збір та обробка інформації про фінансові та господарські операції компанії.

  Програма BAS може може бути налаштована для відповідності різним вимогам бізнесу та регуляторних органів.

 Пропонуємо Вам як готові типові конфігурації так і індивідуальні рішення.

РІШЕННЯ BAS БУХГАЛТЕРІЯ

BAS Бухгалтерія - базова версія розрахована на одного користувача. Має такі обмеження: облік можна вести тільки по одному підприємству, не можна працювати в мережі та не можна вносити доопрацювання конфігурації.

 

BAS Бухгалтерія ПРОФ - повністю автоматизує бухгалтерський облік підприємства. Дає можливість проводити аналіз діяльності компанії. Є можливість працювати в мережі, вносити доопрацювання конфігурації, вести облік декількох підприємств (компаній).

BAS Малий бізнес – це готове рішення для управління та обліку на підприємствах малого бізнесу. Підтримує ведення товарного асортименту, цін і знижок підприємства, планування продажів, а також роботу з покупцями і замовниками.

BAS Агро - є готовим інструментом для вирішення всіх завдань, що стоять перед бухгалтерською службою сільськогосподарських підприємств, які займаються рослинництвом, тваринництвом, птахівництвом, переробкою і реалізацією сільськогосподарської продукції.

BAS Бухгалтерія КОРП - комплексний продукт, що автоматизує основні функції бухгалтерської служби підприємства: виписку і перевірку первинних документів; ведення бухгалтерського та податкового обліку; ведення кадрового обліку і нарахування зарплати; підготовку та здачу регламентованої звітності; розрахунки з бюджетом.

BAS Комплексне управління підприємством - Охоплює основні аспекти управління і обліку, дозволяє організувати єдину інформаційну систему управління бізнесом.

Інформаційно-технологічний супровід (ІТС) – базовий рівень супроводу, який дозволяє користувачам отримувати необхідну підтримку при роботі з програмою BAS  за допомогою онлайн-сервісів. 

business3.jpg
bottom of page